KONST / Litografier / Färglitografi 15664013
nr 1566 4013
Gudrun Rytterlund
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 22/195, handkolorerad. Färglitografi, bildmått: 31x28 cm, yttermått inklusive ram: 59x53 cm
Gudrun Rytterlund, svensk bildkonstnär född i Strängnäs 1947.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:32:31
25/9 20:27:31
Gudrun Rytterlund
Läs mer om Gudrun Rytterlund